Hakkımızda

kargo_1
kargo_2
cargo_3

ALFA KARGO

Alfa Kargo, modern işletmecilik anlayışını teknoloji ile birleştirip iş ortaklarına güvenli, hızlı ve memnuniyet odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Alanında uzman yöneticilerimiz, çeşitli sektörlerdeki tecrübelerini iş ortakları ile paylaşır, onlara yeni bakış açıları kazandırır.

Alfa Kargo, iş ortaklarıyla uzun vadeli işbirliği kurup, onların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretir. Hedeflerine ulaşmaları konusunda en önemli destekçisi olur.

İletişime (son derece) önem verir, iş ortaklarına karşı erişilebilir ve şeffaf olmayı prensip edinir. Bu doğrultuda gelen taleplere en hızlı şekilde çözüm üretir.

İş ortağımız, gönderilerini Alfa Kargo‘ ya teslim ettiği andan itibaren, tüm operasyonel adımları sistem üzerinden anlık takip eder ve durumuyla ilgili güncel bilgiye kolaylıkla ulaşır.

Alfa Kargo, iş ortaklarıyla beraber sağlam ve güvenli adımlarla ilerleyip sektöründe öncü ve lider firma olmayı hedefler. Kendi özel filosu, müşteri hizmetleri, ofis ve saha personeli ile ekibinizin bir parçası olmayı hedefler.